Fåtöljer engelsk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, stomme i mörkpolerad rotting, lös sittplymå, klädsel i djuphäftat brunt skinn, pärlspikade kanter, sitthöjd ca 42 cm, inköpta på George Henscher
Bruksslitage, patina
567635
2018-09-04