Soffa engelsk stil

Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil
Soffa engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 2-sits, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, stomme i mörkpolerad rotting, lösa sittplymåer, djuphäftad klädsel i brunt skinn, pärlspikade kanter, sitthöjd ca 42, längd ca 140 cm, inköpt på George Henscher

Bruksslitage, patina

567636

2018-09-04