Soffa
2018-09-04
567637
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, stomme i stålrör, svart textilklädsel, armlän i plastöverdrag, längd ca 130 cm
Bruksslitage