Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, senempire, Carl Nyström, Stockholm 1844, invändig förgyllning, höjd 141,5 cm, vikt ca 144 g
Förgyllning med slitage
567654
2018-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här