Gräddkanna

Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna
Gräddkanna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, senempire, Carl Nyström, Stockholm 1844, invändig förgyllning, höjd 141,5 cm, vikt ca 144 g

Förgyllning med slitage

567654

2018-09-07