Skålar smörsnäckor silver

Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver
Skålar smörsnäckor silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, SMÖRSNÄCKOR, 5 dlr., silver, 1900-talets första kvartal, 2 skålar med glasinsats, största skålens höjd 8 cm, diameter 18 cm, total vikt ca 830 g

Glasinsatser med nagg

567664

2018-09-06