Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, SMÖRSNÄCKOR, 5 dlr., silver, 1900-talets första kvartal, 2 skålar med glasinsats, största skålens höjd 8 cm, diameter 18 cm, total vikt ca 830 g
Glasinsatser med nagg
567664
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här