Helmer Osslund Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap, signerad Helmer Osslund, olja på duk, ca 20x33 cm,
Läs mer
567669
2018-09-23