Waldemar Lorentzon Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Från Altea La Vieja", signerad Lorentz samt signerad och daterad a tergo Waldemar Lorentzon 1972, olja på pannå, ca 20x46 cm,
Läs mer
567670
2018-09-23