Waldemar Lorentzon Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

7 800 SEK

8 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Från Altea La Vieja", signerad Lorentz samt signerad och daterad a tergo Waldemar Lorentzon 1972, olja på pannå, ca 20x46 cm,

Läs mer

567670

2018-09-23