James Webb Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES WEBB (Storbritannien, ca 1825-1895): Marsklandskap med figurer, signerad James Webb, olja på pannå, ca 26x36 cm,

Läs mer

567671

2018-09-23