Sven-Olof Ehrén Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehrén -80, 293/360, färglitografi, bildmått ca 39x56 cm
Läs mer
567673
2018-09-23