Sven-Olof Ehrén Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehrén -80, 293/360, färglitografi, bildmått ca 39x56 cm

Läs mer

567673

2018-09-23