Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ASK med lock, 1700-tal, silver och sköldpadd, invändigt med spegel, höjd 3, 12x7 cm

Sitage, skador

567701

2018-09-07