Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSLAMPETT, tenn, ljusplåt för ett ljus, 1700-talsstil, samtida tillverkning, graverad dekor, stämplad, Cosi Tabellini, Italien, höjd ca: H 28 cm B 14,5 cm
Bruksslitage
567704
2018-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här