Ljuslampett tenn

Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn
Ljuslampett tenn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSLAMPETT, tenn, ljusplåt för ett ljus, 1700-talsstil, samtida tillverkning, graverad dekor, stämplad, Cosi Tabellini, Italien, höjd ca: H 28 cm B 14,5 cm

Bruksslitage

567704

2018-09-04