Appliquer förgylld brons

Appliquer förgylld brons
Appliquer förgylld brons
Appliquer förgylld brons
Appliquer förgylld brons
Appliquer förgylld brons
Appliquer förgylld brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1900-tal, empirestil, förgylld brons, 2 ljushållare vardera i form av svanar, höjd 33 cm

Borrade för el

567713

2018-09-04