Henric Ankarcrona

Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRIC ANKARCRONA (1831-1917): Dalarna, monogramsignerad, olja på duk, ca 20x23 cm

567718

2018-09-07