Helge Frender Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): Stilleben, signerad Frender, olja på duk, ca 51x61 cm,

Läs mer

567720

2018-09-23