Helge Frender Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELGE FRENDER (1906-1976): Stilleben, signerad Frender, olja på duk, ca 51x61 cm,
Läs mer
567720
2018-09-23