Frans Pourbus efter 1700-tal Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FRANS POURBUS, hans efterföljare, 1700-tal, Adelsman, olja på pannå, 48x28 cm,
Läs mer
Spricka, lagning, ytslitage
567724
2018-09-23