Ställ med tre glaskaraffer

Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer
Ställ med tre glaskaraffer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÄLL med tre karaffer av pressat glas, ek, 1900-talets början, beslag av försilvrad metall, höjd ca 33, längd ca 36 cm

Slitage, nyckel saknas

567732

2018-09-11