Mårten Andersson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

22 000 SEK

18 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017):
Landskap med torn och tjädertupp, signerad och daterad Mårten A 1966, gouache på papper, ca 37x45 cm,

Läs mer

567733

2018-09-23