Mårten Andersson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
22 000 SEK
18 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017):
Landskap med torn och tjädertupp, signerad och daterad Mårten A 1966, gouache på papper, ca 37x45 cm,
Läs mer
567733
2018-09-23