Ask med lock

Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock
Ask med lock

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

ASK, cloisonné, Asien, 1900-tal, dekor av blommor mot röd fond, höjd ca 8, längd ca 12, bredd ca 9 cm

Slitage

567734

2018-09-11