Bordslampa, 1900-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing och kupa av vitt opakt glas, höjd ca 54 cm

Slitage, omarbetad till el från fotogen, SAV garanterar ej funktion, kupa med nagg

567742

2018-09-11