Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, lergods, 1700-tal, s k stettinergods, polykromt glaserad dekor av ryttare på häst, Tyskland/Svenskpommern (1648-1815), höjd ca 9, diameter 31 cm
Sprickor, kantslitage
567748
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här