Oljemålning Niels Walseth

Oljemålning Niels Walseth
Oljemålning Niels Walseth
Oljemålning Niels Walseth
Oljemålning Niels Walseth

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIELS WALSETH (1914-2001): motiv från Mittenvald, olja på duk, signerad Niels Walseth, ca 49x68 cm

567750

2018-09-06