8 sjöskumspipor från 1800-talet

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

SJÖSKUMSPIPOR, 8 st, Sverige, silver och sjöskum, 1800-talets mitt, med beslag av silver av olika svenska smeder, längsta längd ca 73 cm

Slitage

567752

2018-09-11