Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
SJÖSKUMSPIPOR, 8 st, Sverige, silver och sjöskum, 1800-talets mitt, med beslag av silver av olika svenska smeder, längsta längd ca 73 cm
Slitage
567752
2018-09-11