Harald Lindberg Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD LINDBERG (1901-1976): "Konvoj", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 26x46 cm,
Läs mer
567766
2018-09-23