Ellis Wallin Uppsala Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Regnväder, Uppsala", signerad och daterad Ellis Wallin -46, olja på pannå, ca 55x46 cm
Läs mer
567768
2018-09-23