Karaff med silverskoning WMF

Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF
Karaff med silverskoning WMF

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, karaff, jugendstil, 1900-talets mitt, slipad kristall, med silverskoning, höjd ca 20 cm, stämplad W.M.F. N 1/10

567771

2018-09-04