Ramar sekelskiftet mm tenn trä

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 20 st, omkring 1900, 1900-talets första hälft, delvis tenn, metall, skuret trä, några ovala, varierande mått, minsta mått ca 11,5x9,5 cm resp största 31x22 cm

Slitage

567772

2018-09-04