Nils Tydén Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS TYDÉN (1889-1976): Skeppsbron, Stockholm, monogramsignerad NT, olja på duk uppfodrad pannå, 36x52 cm,
Läs mer
Färgbortfall
567775
2018-09-23