Holländska skola 1700 Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Måltid, olja på duk, ca 37x32 cm,

Läs mer

Dubblerad

567778

2018-09-23