Holländska skola 1700 Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Måltid, olja på duk, ca 37x32 cm,
Läs mer
Dubblerad
567778
2018-09-23