Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, silver, förgylld insida och mynningens kant samt delvis på fotring, stämplad Karl Anderson, Stockholm 1956, höjd ca 17 cm, vikt ca 527 g

Liv med en färgskiftning

567786

2018-09-04