Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, silver, förgylld insida och mynningens kant samt delvis på fotring, stämplad Karl Anderson, Stockholm 1956, höjd ca 17 cm, vikt ca 527 g
Liv med en färgskiftning
567786
2018-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här