Evert Lundquist Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Kustvy, monogramsignerad EL, samt signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist 1927, olja på pannå, ca 35x25 cm,

Läs mer

567787

2018-09-23