Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, i form av fyrfat, uppburet av tre pelare med tassfötter, totalhöjd 57 cm.

Slitage

567789

2018-09-07