Piedestaler med marmorskiva

Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva
Piedestaler med marmorskiva

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med stenskiva, förgyllda, höjd ca 72, 27x27 resp 65, 61x26 cm

Brukkslitage, skador, lagningar

567795

2018-09-07