Piedestaler med marmorskiva
2018-09-07
567795
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, empirestil, med stenskiva, förgyllda, höjd ca 72, 27x27 resp 65, 61x26 cm
Brukkslitage, skador, lagningar