Angelica Wiik litografier

Angelica Wiik litografier
Angelica Wiik litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Kajsplats" och "Månjazz", signerade Angelica Wiik, 190/290 resp 198/290, färglitografier med glitter, ca 43x30 cm resp. 43x30,5 cm, oramade

567798

2018-09-04