Philip von Schantz Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2), Stilleben med äpplen och Stilleben med potatisar, signerade och daterade v Schantz 77, 101/125, litografier, bildmått 19x32 resp 19x26,5 cm,
Läs mer
Gulnader
567804
2018-09-23