Philip von Schantz Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2), Stilleben med äpplen och Stilleben med potatisar, signerade och daterade v Schantz 77, 101/125, litografier, bildmått 19x32 resp 19x26,5 cm,

Läs mer

Gulnader

567804

2018-09-23