Vadarstövlar i trä

Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä
Vadarstövlar i trä

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VADARSTÖVLAR, 2 st, i trä, 1800-tal, för maskstampning, höjd ca 70 cm

Slitage, skador

567805

2018-09-07