Kaffekanna med sockerskål och mjölkkanna silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 400 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, bestående av kaffekanna, sockerskål och mjölkkanna, uppsvängda hänklar, delvis godronnerat liv, stämplade Hallbergs 1923, vikt ca 880 g

Bruksslitage

567807

2018-09-05