Alf Svensson

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, 1970-tal, röd skinn kläddsel, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, skador

567808

2018-09-06