Solur

Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLUR, smide samt koppar, sockel i sten, 1900-talets slut, bemålad i svart, dekor av stjärntecken, höjd ca 84 cm

Slitage

567810

2018-09-06