Oscar Björck akvarell Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Kustmotiv, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 19,5x35 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Familjen Oscar Björck
Zustandsbeschreibung
567812
2018-09-23