Oscar Björck akvarell Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Kustmotiv, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 19,5x35 cm,

Läs mer

PROVENIENS: Familjen Oscar Björck

Zustandsbeschreibung

567812

2018-09-23