Folke Hermelin oljemålning

Folke Hermelin oljemålning
Folke Hermelin oljemålning
Folke Hermelin oljemålning
Folke Hermelin oljemålning
Folke Hermelin oljemålning
Folke Hermelin oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE HERMELIN (1880-1955): landskapsvy med höstackar, signerad F. Hermelin, olja på pannå, ca 38x47 cm

567816

2018-09-04