Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORE NYBERG (1911-1993): motiv med barn, signerad Tore Nyberg, daterad á tergo 1940, olja på pannå, ca 38x46 cm
Smärre färgbortfall i tavlans övre högra hörn
567817
2018-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här