Tore Nyberg oljemålning

Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE NYBERG (1911-1993): motiv med barn, signerad Tore Nyberg, daterad á tergo 1940, olja på pannå, ca 38x46 cm

Smärre färgbortfall i tavlans övre högra hörn

567817

2018-09-04