Salongsgrupp 1900-talets första hälft rokokostil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, grupp bestående av 4 karmstolar samt salongsbord, samtliga i mahogny, karmstolar rygg samt sits i rotting, kuddar i grön plysch, sitthöjd ca 48, mått bord höjd ca 74,5, 82x82 cm
Bruksslitage, smuts, plyschkuddarna något blekta, små enstaka repor och avslag på stolar och bordet
567831
2018-09-04