Salongsgrupp 1900-talets första hälft rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, grupp bestående av 4 karmstolar samt salongsbord, samtliga i mahogny, karmstolar rygg samt sits i rotting, kuddar i grön plysch, sitthöjd ca 48, mått bord höjd ca 74,5, 82x82 cm

Bruksslitage, smuts, plyschkuddarna något blekta, små enstaka repor och avslag på stolar och bordet

567831

2018-09-04