Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FIGURINER, 5 st, 1800-/tidigt 1900-tal, Staffordshire, bemålat flintgods, föreställande bl.a diverse jägarfigurer, höjd ca 29-42 cm
Krackelyr och färgbortfall förekommer
567842
2018-09-04