Arabia espressokoppar

Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar
Arabia espressokoppar

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

MOCKAKOPPAR / ESPRESSOKOPPAR, 12 st, "Blå fågel", Arabia, insidan förgylld, höjd 5 cm, diameter 11 cm.

Ett litet nagg

567845

2018-09-29